King of Pop - Michael Jackson

HLEDAT

Přejdi na obsah

Knihy

Nákupní rádce

.
---Michael Jackson---

Knihy

  • Kategorie - Knihy:

------------------------------

Vyber produkt > Porovnej ceny > Nakupuj výhodně..................... k knihy str.2

-

Whisky Michael Jackson
Autor: Michael Jackson
Whisky Průvodce nejznámějšími značkami sladové whisky představuje více než 800 tohoto nápoje ze Skotska i z ostatních částí světa. Dočtete se o úplné historii sladové whisky, pochopíte základní pojmy, způsoby hodnocení aroma a chuti a příblíží vám i chuťovou i vzhledovou charakteristiku jednotlivých druhů. Poradí také, kterou whisky si vybrat po jakém jídle, kterou k podvečernímu posezení a kterou ke knize před spaním.

Potěšení z whisky - jak si užít a ocenit whisky
s pomocí jedinečných poznámek z ochutnávky od Michaela Jacksona a jeho nevídaných znalostí kultury whisky.


Whisky - kompletní průvodce lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Michael Jackson 1958 - 2009
Hermitte David l'
Vydal: Petr Tychtl - Nakladatelství XYZ

Podrobná biografie vychází jako pocta jedné z největších ikon populární hudby. Dvacátého pátého června 2009 vydaly tiskové agentury šokující zprávu: Král popu Michael Jackson je mrtev. Jeho srdce vypovědělo službu a záchránářům se jej již nepodařilo oživit. Uzavřela se životní pouť jedné z nejpodstatnějších osobností populární hudby. Smrt Michaela Jacksona, stejně jako smrt Elvise Presleyho či Johna Lennona, definitivně ukončila jednu její kapitolu. Kniha je poutavou biografií, zachycuje všechny nejdůležitější okamžiky umělcovy kariéry, podrobně mapuje jeho životní cestu, věnuje se profesi i soukromí. Čtenář může sledovat neobyčejný život nadaného dítěte od jeho radosti z prvních životních krůčku i první bolesti způsobené despotickým otcem až k vrcholu závratné popularity v mládí a dospělosti. Autor se poctivě zabývá i zpěvákovými konfrontacemi se zákonem či jeho tolik medializovanými plastickými operacemi. Život Michaela Jacksona byl cestou extravagantního a kontroverzního génia, kterého jste mohli milovat či nenávidět, který však nikoho nenechal lhostejným.

Michael Jackson 1958 - 2009 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Jacko 1958 - 2009

Kde bolo, tam bolo, žilo raz v ďalekej Amerike päť bratov, ktorí si zmysleli, že založia skupinu menom Jackson 5. Spevákom sa stal drobný Michael, ktorý prednášal piesne s takým zápalom, elánom a nadšením, že uchvátil i tých, ktorí neboli nadšencami hudby typu funky-groove.

Týmto veľmi rýchlo uplynulo Michaelovo vlastne ani nejestvujúce detstvo; mladý Jackson sa dal na sólovú dráhu a albumami Thriller,

Bad a Dangerous lámal všetky dosiaľ platné rekordy. Jeho meno figurovalo v hitparádach dlhšie, ako meno kohokoľvek iného, predal viac platní, ako ktokoľvek iný, svojím arzenálom tanečných krokov si podmanil davy fanatických prívržencov, náročnými videoklipmi okúzlil svet: stal sa kráľom popu.

Vytvoril trend, nový hudobný jazyk a interpretačný štýl, scénu zvuku-pohybu-pohľadu, ktorú ovládal a ktorej slúžil bezuzdnou silou a spontaneitou, každou svojou bunkou, celým talentom. Ponúkol nám svet, aký ešte nikto iný; tvorivá sila sa miesila so žiadostivosťou a túžbou po znovunadobudnutí detskej nevinnosti. Vytvoril podmanivú ríšu snov ako na pódiu, tak i vo svojich klipoch a v skutočnosti. Tento výstredný umelec, génius, ktorý sa podrobil sérii plastických operácií, spevák s naivnou, krehkou dušou, skladateľ a tanečník-choreograf, táto živá modla si podmanila vrcholy slávy. Musela však prekonať i peklo neprajnosti a poníženia. Jej cesta viedla cez hustý, tmavý les ohovárok, obvinení a škandálov.


Otázka však zostala nezodpovedaná: kde leží pravda? Michael Jackson sa po sérii škandálov pokúsil vyštverať z hlbokej priepasti, chcel sa znova ukázať svetu, ale už mu na to nezvýšil čas. Mal iba päťdesiat rokov, keď nás opustil.

Odišiel, ale nechal tu pre nás ten zázračný moment, keď sme všetci verili: „We are the world, we are the children.” My sme svet, my sme deti…

Jacko 1958 - 2009 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Domovská stránka | Vzpomínka | Umělecká kariéra | Soukromí | Fotogalerie | Video | Wallpapers | Gify | Nákupní rádce | Rádio Mj | Přidejte si sami odkaz | ZDARMA on-line videoMp3 převaděč | Mp3 zona - vyhledávač | Články | Kniha návštěv | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku